Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Ferdinandy Gejza: Papirosgyártás, papirosáruismeret és papírosvizsgálat. Bp., 1939. Kézirat. 484p.
13013.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db szótár-Anderlik-Popper: Magyar-angol és Angol-magyar zsebszótár. Kolozsvár, 1907, Fabritius Erik. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban; Schidlof gyakorlati módszerének angol teljes zsebszótára. Bp., Schenk Ferenc. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13014.

Rufpreis:
800 HUF

Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga' kezével 1784-1814. Félvászon kötés, lapok hullámosak, viseltes állapotban.
13015.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kassák Lajos: Akik eltévedtek. Cserépfalvi kiadása. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13016.

Rufpreis:
800 HUF

Woodworth-Schlosberg: Kísérleti pszichológia I-II. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13017.

Rufpreis:
1 200 HUF

Burenholt, Göran(szerk.): A múlt emberei, Az emberiség eredetének és fejlődésének története. Az emberiség képes története. Bp., 2007, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
13018.

Rufpreis:
800 HUF

Harsányi Zsolt: Ecce Homo. Munkácsy Mihály életének regénye. 1-2. köt. Első kiadás. Aláírt példány. A szerző aláírt ex librisével. Bp. 1935. Singer és Wolfner. 276 l., 304 l. Kiadói papírkötésben
13019.

Harsányi Zsolt: Ecce Homo. Munkácsy Mihály életének regénye. 1-2. köt. Első kiadás. Aláírt példány. A szerző aláírt ex librisével.
Bp. 1935. Singer és Wolfner. 276 l., 304 l. Kiadói papírkötésben

Rufpreis:
4 000 HUF

13020.

Rufpreis:
4 000 HUF

13021.

Rufpreis:
1 000 HUF

13022.

Rufpreis:
2 000 HUF

13023.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

13024.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF