Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
860867
13013
215
Ferdinandy Gejza: Papirosgyártás, papirosáruismeret és papírosvizsgálat. Bp., 1939. Kézirat. 484p. 885321
13014
215
2 db szótár-Anderlik-Popper: Magyar-angol és Angol-magyar zsebszótár. Kolozsvár, 1907, Fabritius Erik. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban; Schidlof gyakorlati módszerének angol teljes zsebszótára. Bp., Schenk Ferenc. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
906512
13015
215
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga' kezével 1784-1814. Félvászon kötés, lapok hullámosak, viseltes állapotban. 882262
13016
215
Kassák Lajos: Akik eltévedtek. Cserépfalvi kiadása. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
905559
13017
215
Woodworth-Schlosberg: Kísérleti pszichológia I-II. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban. 879278
13018
215
Burenholt, Göran(szerk.): A múlt emberei, Az emberiség eredetének és fejlődésének története. Az emberiség képes története. Bp., 2007, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban. 889713
13019
215
Harsányi Zsolt: Ecce Homo. Munkácsy Mihály életének regénye. 1-2. köt. Első kiadás. Aláírt példány. A szerző aláírt ex librisével. Bp. 1935. Singer és Wolfner. 276 l., 304 l. Kiadói papírkötésben 749631
13020
215
712076
13021
215
686129
13022
215
573103
13023
215
32000
838667
13024
215
Nyírő József halinakötéses gyűjtemény. 9 + 1 különböző Nyírő kötet. (egy kötet kötése belül sérült)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF