Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

1881 Andrees Allgemeiner Handatlas 120 térképpel nagyalakú, kissé megviselt vászonborítású félbőr album / Andrees Allgemeiner Handatlas with 120 large maps, medium good condition 30x45 cm
12989.

Rufpreis:
6 000 HUF

Arany János-Zichy Mihály: Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival (facsimile kiadás) 38x45 cm
12990.

Rufpreis:
3 000 HUF

12991.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

A sport enciklopédiája. I.-II. köt. Dr. Dréhr Imre előszavával. 52 táblával, 500 ábrával. Szerk. Pálfy György A testnevelés és a testgyakorlás kézikönyve. Bp. 1928. Enciklopédia. 340 p. 31 t.; 408 p. 21 t. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott.
12992.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Így élt sorozat 5 db kötete Marx, Türr István, Stromfeld Aurél, Karinthy Frigyes, Lenin
12993.

Rufpreis:
1 200 HUF

12994.

Rufpreis:
4 000 HUF

M. Valerii Martialis: Epigrammatum Libri. Ad optimos codices parisiis nuperrime recensiti et castigati. I.-II. Mannhemii, 1782. Cura & Sumptibus Societatis literae., Korabeli félbőr kötésben, az első borítón sérülés, egyébként kifogástalan állapotban / In half leather binding, damage on first cover
12995.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12996.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Catullus Tibullus Propertius : cum Galli fragmentis et Pervigilio Veneris : praemittitur notitia literaria studiis Societatis Bipontinae . Biponti, 1799. Későbbi, igényes félbőr kötésben. (foltos lapok) / In later, exclusive half-leather binding.
12997.

Rufpreis:
10 000 HUF

Báró Dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Bp., 1928, Dante. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, gerince sérült, szakadt, színes melléklettel, egyébként jó állapotban.
12998.

Rufpreis:
1 200 HUF

Holberg, Ludwig: Klimius Miklósnak föld alatt való útja. Bp., 1987, Móra Könyvkiadó. Kiadói aranyozott kartonált kötés, reprint, kopottas állapotban.
12999.

Rufpreis:
1 000 HUF

Maróczy Géza: A sakk. Útmutatás a sakkjáték megtanulására. Második bővített kiadás. Bp., Stampel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papírkötés, első lapok kissé kijárnak, kopottas állapotban.
13000.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF