Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Religio és Nevelés. Kath. egyházi folyóirat. Uj folyam’ II. éve. 3 kötetben függelékekkel Bp., 1845. (Lukács és társa ny.) Korabeli félbőr kötésben
13001.

Religio és Nevelés. Kath. egyházi folyóirat. Uj folyam’ II. éve. 3 kötetben függelékekkel
Bp., 1845. (Lukács és társa ny.) Korabeli félbőr kötésben

Rufpreis:
6 000 HUF

Montemaggiore, Angelica: Borostyán 12-15. és 17-18. kötet. Bp., Fabula. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13002.

Rufpreis:
1 000 HUF

Montemaggiore, Angelica: Borostyán 1-6. kötet. Bp., Fabula. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13003.

Rufpreis:
1 000 HUF

M. Dezonne Pacheco Fernandes: A Kisasszony 1-2., 5-9. kötet (6. és 8. számból két-két példánnyal). Bp., Fabula. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13004.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tonelli Sándor: Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Bp., 1947, Forum Hugaricum. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
13005.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyíregyházi öregdiákok emlékkönyve 1861-1936. Nyíregyháza 1936. NYÖDE, viseltes állapotban
13006.

Rufpreis:
800 HUF

Az egészségügyi propaganda Magyarországon 1927-1929 (2 füzet). Bp., 1929-1930, Pesti Könyvnyomda, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13007.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Körmöczi Emil: Az első segítségnyújtás. Népszerű egészségügyi előadás vetített képekkel. Egészségügyi Propaganda Központ 11. füzet. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13008.

Rufpreis:
1 400 HUF

13009.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wolkenberg Alajos: Az okkultizmus és spiritizmus múltja és jelene. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, hiányos, belül a gerincnél szétvált, viseltes állapotban.
13010.

Rufpreis:
1 000 HUF

Játékkönyv, 6-14 éves gyermekek részére. II. bővített kiadás. 395 játék. Bp., 1936, Szív. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13011.

Rufpreis:
2 000 HUF

13012.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF