Tower V.: A hipnotizmus elméleti, gyakorlati, pedagógiai, orvosi és büntetőjogi szempontból. Kőszeg, 1926, Rónai Frigyes. Kiadói papírkötés, védőborítóval, belső előlapjának teteje levágva, kissé viseltes állapotban.
Berzeviczy Albert(szerk.): Gróf Széchenyi István munkáiból I-II. kötet. Bp., 1903-1907, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél apró szakadással, enyhén kopottas állapotban.
Nauwelaerts: Harc a petróleumért, Bp. 1937. Természettudományi Könyvkiadóvállalat kiadása, fordította Borosnyai Károly, 44 képpel és egy térképpel, félvászon kötésben, jó állapotban
Katz, Richard: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé kopott, fotókkal illusztrált, jó állapotban.