Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Tower V.: A hipnotizmus elméleti, gyakorlati, pedagógiai, orvosi és büntetőjogi szempontból. Kőszeg, 1926, Rónai Frigyes. Kiadói papírkötés, védőborítóval, belső előlapjának teteje levágva, kissé viseltes állapotban.
13049.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berzeviczy Albert(szerk.): Gróf Széchenyi István munkáiból I-II. kötet. Bp., 1903-1907, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél apró szakadással, enyhén kopottas állapotban.
13050.

Rufpreis:
1 200 HUF

Halotti elmélkedés mellyet néhai nagy tiszteletű és tudományú Kolmár József úrnak... elmondott Szondi László. Komárom, 1835. Weinmüller Franciska 40p.
13051.

Rufpreis:
1 800 HUF

13052.

Rufpreis:
800 HUF

Nauwelaerts: Harc a petróleumért, Bp. 1937. Természettudományi Könyvkiadóvállalat kiadása, fordította Borosnyai Károly, 44 képpel és egy térképpel, félvászon kötésben, jó állapotban
13053.

Rufpreis:
1 200 HUF

1937 A Párisi divat c. újság teljes évfolyama
13054.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az iparoktatás Magyaroszágon és külföldön. Bp., 1904 Athenaeum, Kiadja a Kereskedelemügyi k. Miniszter. 728p. Egészvászon kötésben
13055.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13056.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
13057.

Rufpreis:
2 000 HUF

Osváth Gedeon: Hunyadi Mátyás. Dedikált! Dráma 5 felvonásban. Kecskemét, 1940, Kultura Könyvkereskedés. Félvászon kötés, jó állapotban.
13058.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katz, Richard: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13059.

Rufpreis:
1 800 HUF

Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé kopott, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
13060.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF