Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
900834
13073
215
2200
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, kopottas állapotban.
900914
13074
215
Groushko, Michael: Eltűnt kincsek nyomában. Bp., 1992, Pesti Szalon Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, sok színes fotóval illusztrált, jó állapotban.
900831
13075
215
Vas Gereben: Parlagi képek (1851), Tormagyökerek (1865). Harmadik kiadás. Góró Lajos rajzaival. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, gerincnél szakadt, illusztrált, kopottas állapotban. 900861
13076
215
Waltari, Mika: A Kínai Cica. Bp., 1999, Polar Könyvek. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 900884
13077
215
Fodor József: Nemcsak "a bor vidámítja az ember szívét!" Papi anekdoták. Nagyvárad, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 900868
13078
215
Conan Doyle, Sir Arthur: A sátán kutyája. Bp., 1993, Alfa Stúdió és Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
807844
13079
215
808130
13080
215
11000
Remekírók képes könyvtára 19 kötet a sorozatból Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben. Általában jó állapotban 799362
13081
215
855422
13082
215
Ortutay Gyula: Székely népballadák. Buday György fametszeteivel. Budapest, 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben
776365
13083
215
872140
13084
215
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF