Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, kopottas állapotban.
13073.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Groushko, Michael: Eltűnt kincsek nyomában. Bp., 1992, Pesti Szalon Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, sok színes fotóval illusztrált, jó állapotban.
13074.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vas Gereben: Parlagi képek (1851), Tormagyökerek (1865). Harmadik kiadás. Góró Lajos rajzaival. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, gerincnél szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
13075.

Rufpreis:
2 000 HUF

Waltari, Mika: A Kínai Cica. Bp., 1999, Polar Könyvek. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fodor József: Nemcsak "a bor vidámítja az ember szívét!" Papi anekdoták. Nagyvárad, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13077.

Rufpreis:
1 000 HUF

Conan Doyle, Sir Arthur: A sátán kutyája. Bp., 1993, Alfa Stúdió és Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13078.

Rufpreis:
1 000 HUF

13079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Remekírók képes könyvtára 19 kötet a sorozatból Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben. Általában jó állapotban
13080.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

13081.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ortutay Gyula: Székely népballadák. Buday György fametszeteivel. Budapest, 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben
13082.

Rufpreis:
2 400 HUF

13083.

Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13084.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF