Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / Linen binding, good condition
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
Kemény János: Kutyakomédia. Regény. Kolozsvár, (1934), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben (belül a gerinc mentén kis sérülés)
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. (Kuplék, szatírák, pesti nóták, egyfelvonásosok stb.) Antológia. Összeáll. Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1912. Kner. 394p. Kissé kopott egészvászon kötésben