Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
13085.

Rufpreis:
2 000 HUF

13086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Puszta Sándor: Búzaszentelés. Első kiadás!. Bp., 1934. Ányos Pál irodalmi kör. Egészvászon kötésben
13087.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dóczi Lajos: Csók, vígjáték négy felvonásban. Bp., 1892, Ráth Mór. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon kötés, belső borítólap kiszakadt, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
13088.

Rufpreis:
800 HUF

Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
13089.

Rufpreis:
5 000 HUF

13090.

Rufpreis:
2 000 HUF

13091.

Rufpreis:
1 200 HUF

13092.

Rufpreis:
10 000 HUF

13093.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Sztrókay Kálmán: A kis ezermester. Bp., cca 1940. Dante.
13094.

Rufpreis:
1 000 HUF

13095.

Rufpreis:
2 400 HUF

13096.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF