Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

13109.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mester Kálmán: Nemzeti kereskedelmünk és iparunk. A keresztény kereskedelem és ipar adattára. Bp., Szent Imre Herceg Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13110.

Rufpreis:
3 000 HUF

13111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Napoleon album. Bp., Pesti Napló, é.n. dombornyomott aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13112.

Rufpreis:
800 HUF
11

Zalai Szalay László: Ez a föld... Bp., é.n. Fővárosi nyomda Rt.
13113.

Rufpreis:
800 HUF

Liener György: Autótípusok 1971. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13114.

Rufpreis:
800 HUF

Tompa Mihály elbeszélő költeményei. Regék, népregék, beszélyek, balladák. II. kötet. Pest, 1872. Ráth Mór 272 p. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészbőr díszkötésben, aranyozott lapszélekkel, a gerincen sérült.
13115.

Tompa Mihály elbeszélő költeményei. Regék, népregék, beszélyek, balladák. II. kötet.
Pest, 1872. Ráth Mór 272 p. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészbőr díszkötésben, aranyozott lapszélekkel, a gerincen sérült.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei, Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel, a Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, a lapok kijárnak, viseltes állapotban.
13116.

Rufpreis:
800 HUF

Di Giovanni László: Programozható, hibapont nélküli totókulcsok. Bp., 1991. Unio
13117.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db focival kapcsolatos könyv-Somos István-Peterdi Pál: "Jobb volt, mint a híre!" Lóránt Gyula életregénye; Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13118.

Rufpreis:
1 200 HUF

13119.

Rufpreis:
3 000 HUF

Beöthy Leo: Nemzetlét. Tanulmány a társadalmi tudományok köréből, Magyarország jelen helyzetének megvilágosítására és orvoslására. Bp., 1876, Athenaeum. Egészvászon kötés, belső előlap kissé kijár, kopottas állapotban.
13120.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF