Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. "Az ujság" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1904, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egy helyen ragasztva, kopottas állapotban.
Mester Kálmán: Nemzeti kereskedelmünk és iparunk. A keresztény kereskedelem és ipar adattára. Bp., Szent Imre Herceg Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei, Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel, a Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, a lapok kijárnak, viseltes állapotban.
2 db focival kapcsolatos könyv-Somos István-Peterdi Pál: "Jobb volt, mint a híre!" Lóránt Gyula életregénye; Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Beöthy Leo: Nemzetlét. Tanulmány a társadalmi tudományok köréből, Magyarország jelen helyzetének megvilágosítására és orvoslására. Bp., 1876, Athenaeum. Egészvászon kötés, belső előlap kissé kijár, kopottas állapotban.