Mester Kálmán: Nemzeti kereskedelmünk és iparunk. A keresztény kereskedelem és ipar adattára. Bp., Szent Imre Herceg Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.