Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Harmadik népies kiadás. Bp., 1893, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13097.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wertheimer Ernő: A modern kozmetika receptkönyve és gyógyszertana. Bp., 1935, Neuwald Illés Utódai Könyvnyomda. (Benne: A kozmetika kis kátéja. Bp., 1934, Budapesti Kozmetikusok Ipartestülete.) Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13098.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db kozmetikával kapcsolatos kiadás. Dr. Dubovitz Hugó: A szappangyártás. Bp., Athenaeum. Kötése hiányos, erősen viseltes állapotban; Dr. Grünbaum Ernő: A rendellenes szőrszálak. Bp., Novák Rudolf. Papírkötés, kopottas állapotban.
13099.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szigetvári László(szerk.): A tekesport évkönyve 1943. Dedikált! Bp., 1943, Magyar Tekéző Szövetség. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kopottas állapotban.
13100.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13101.

Rufpreis:
800 HUF

Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Bp., 1936, Singer és Wolfner, Corvina Könyvkötészet. Kiadói egészbőr kötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.
13102.

Rufpreis:
800 HUF

Gróf Széchenyi István: Hitel. Honunk szebblelkű asszonyainak. Hasonmás kiadás, Pesten, 1979, Halina kötés, kicsit foltos, de jó állapotban
13103.

Rufpreis:
800 HUF

Illyés Gyula: Hősökről beszélek... Szőnyi István képeivel. Bp., 1945, Sarló Kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13104.

Rufpreis:
800 HUF

Öveges József: Kísérletezzünk és gondolkozzunk. Dedikált! Bp., 1960, Gondolat. Kiadói aranyozott félvászon kötés, szövegközti ábrákkal, kopottas állapotban.
13105.

Rufpreis:
4 000 HUF

13106.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, belül a gerincnél enyhén szakadt, jó állapotban.
13107.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Pap Henrik rajzaival. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, illusztrált, belül a lapok foltosak, kissé kopottas állapotban.
13108.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF