Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Harmadik népies kiadás. Bp., 1893, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
Wertheimer Ernő: A modern kozmetika receptkönyve és gyógyszertana. Bp., 1935, Neuwald Illés Utódai Könyvnyomda. (Benne: A kozmetika kis kátéja. Bp., 1934, Budapesti Kozmetikusok Ipartestülete.) Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2 db kozmetikával kapcsolatos kiadás. Dr. Dubovitz Hugó: A szappangyártás. Bp., Athenaeum. Kötése hiányos, erősen viseltes állapotban; Dr. Grünbaum Ernő: A rendellenes szőrszálak. Bp., Novák Rudolf. Papírkötés, kopottas állapotban.
Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei II. kötet. Fordította Dr. Mikes Lajos. Geiger Richárd rajzaival. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Illusztrált, kiadói festett egészvászon kötés, viseltes állapotban.
Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Bp., 1936, Singer és Wolfner, Corvina Könyvkötészet. Kiadói egészbőr kötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.
A műveltség könyvtára, 6 különböző kötet, Kiadja az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr kötés, illusztrált, kötetenként eltérő állapotban, több szakadt, hibás.
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, belül a gerincnél enyhén szakadt, jó állapotban.
Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Pap Henrik rajzaival. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, illusztrált, belül a lapok foltosak, kissé kopottas állapotban.