Szigetvári László(szerk.): A tekesport évkönyve 1943. Dedikált! Bp., 1... https://www.darabanth.com/de/215-Fernauktion/215.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~37/Szigetvari-Laszloszerk-A-tekesport-evkonyve-1943-Dedikalt-Bp-1943-Magyar-Tekezo-SzC3~II901894
901894
13100
215
2200
Beschreibung: Szigetvári László(szerk.): A tekesport évkönyve 1943. Dedikált! Bp., 1943, Magyar Tekéző Szövetség. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kopottas állapotban.
: németh_andrea