Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

1913 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLV.-XLVI. kötet Az Arany ember I-II. Budapest, 1913, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
13037.

Rufpreis:
1 800 HUF

13038.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

1911-1914 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLVII.-XLVIII. kötet, Enyim, Tied, Övé I-II. Budapest, 1911-1914, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
13039.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wildner Ödön: Nietzsche romantikus korszaka. Bp., 1907, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
13040.

Rufpreis:
800 HUF

Erskine Childers: A homok titka. A titkosszolgálat aktáiból. Bp., Egészvászon kötésben.
13041.

Rufpreis:
800 HUF

Dopolavoro az olasz szabadidő mozgalom. Budapest Székesfőváros Iskolánkívüli Népművelési Bizottsága Kiadványai. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
13042.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar tájékoztató zsebkönyv. Föld és nép, Múlt és jelen, Külföldi kapcsolataink, Magyarország európai küldetése. Bp., 1941, Societas Carpatho-Danubiana. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
13043.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar tájékoztató zsebkönyv. Föld és nép, Múlt és jelen, Külföldi kapcsolataink, Magyarország európai küldetése. Bp., 1943, Magyar Nemzeti Szövetség. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13044.

Rufpreis:
800 HUF

A magyar anekdotakincs. Thesaurus Anecdotum Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázta Tóth Béla. Új átdolgozott kiadás. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13045.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tremkó György: Temető-kultúra. Dedikált! Bp., 1928, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kalevala. A finn eredetiből fordította Vikár Béla. Kiadói egészvászon kötés, tokban, jó állapotban.
13047.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói festett egészvászon kötés, illusztrált, belül a gerincnél levált, több lap lapja kijár, viseltes állapotban.
13048.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF