Báró Dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Bp., 1928, Dante. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, gerince sérült, szakadt, színes melléklettel, egyébként jó állapotban.