Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Müller Miksa fölolvasásai a nyelvtudományról. A M. Tud. Akadémia megbízásából a hatodik angol kiadás után fordította Steiner Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1878, Ráth Mór. Egészvászon kötés, belül javítva, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : grózer_virág