Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
873460
12816
211
Li Yutang: A bölcs mosoly. Budapest 1939. Révai Társaság. Gerince foszlott
795284
12817
211
Ardos Frigyes: Kézügyességi segédmunkálatok. Budapest 1911. Révai és Salamon. Viseltes állapotban
873465
12818
211
876400
12819
211
Markos György: A jobb élet útja-a 3 éves terv. Bp., 1947, Országos Tervhivatal. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
857246
12820
211
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában, Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948, Magyar Írás. Kiadói félászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
857265
12821
211
2200
Dr. Almásy József(szerk.): Katolikus írók új kalauza. Bp., 1940, Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a könyv középen a gerincnél kettévált.
862956
12822
211
14000
Kisfaludy Károly minden munkái I-VI. kötet. Hetedik bővített kiadás. Sajtó alá rendezte Bánóczi József. Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, szép állapotban. 876241
12823
211
A magyar nyelv értelmező szótára I-VII. Komplett! Bp., 1966. Akadémiai. Jó állapotban 876220
12824
211
A Vadnyugat és alakjairól szóló 6 db német nyelvű sok képet tartalmazó könyv, igényes festett műbőr kötésben. / Die Wilde West. 6 books with many illustrations in full nyl binding. Life TIme Books. 871231
12825
211
Pál József (szerk.): Hatnyelvű szinkronszótár. Bp., 1992, Zrínyi. Kiadói műanyag védőborítós kötés
835502
12826
211
22000
Pallas regénysorozat az 1880-as évekből. Összesen 18 db regény, 13 kötetben. Egységes, aranyozott gerincű félvászon sorozatkötésben, szép állapotban
816344
12827
211
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF