Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

Li Yutang: A bölcs mosoly. Budapest 1939. Révai Társaság. Gerince foszlott
12816.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ardos Frigyes: Kézügyességi segédmunkálatok. Budapest 1911. Révai és Salamon. Viseltes állapotban
12817.

Rufpreis:
800 HUF

12818.

Rufpreis:
2 400 HUF

Markos György: A jobb élet útja-a 3 éves terv. Bp., 1947, Országos Tervhivatal. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12819.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában, Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948, Magyar Írás. Kiadói félászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
12820.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Almásy József(szerk.): Katolikus írók új kalauza. Bp., 1940, Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a könyv középen a gerincnél kettévált.
12821.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kisfaludy Károly minden munkái I-VI. kötet. Hetedik bővített kiadás. Sajtó alá rendezte Bánóczi József. Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, szép állapotban.
12822.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

A magyar nyelv értelmező szótára I-VII. Komplett! Bp., 1966. Akadémiai. Jó állapotban
12823.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

A Vadnyugat és alakjairól szóló 6 db német nyelvű sok képet tartalmazó könyv, igényes festett műbőr kötésben. / Die Wilde West. 6 books with many illustrations in full nyl binding. Life TIme Books.
12824.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pál József (szerk.): Hatnyelvű szinkronszótár. Bp., 1992, Zrínyi. Kiadói műanyag védőborítós kötés
12825.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pallas regénysorozat az 1880-as évekből. Összesen 18 db regény, 13 kötetben. Egységes, aranyozott gerincű félvászon sorozatkötésben, szép állapotban
12826.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12827.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF