https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jókai Anna: Ima MAgyaroroszágért Bp., 2003. Szerzői.
1
12792.

Jókai Anna: Ima MAgyaroroszágért Bp., 2003. Szerzői.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Illyés Gyula: egy mondat a zsarnokságról. Bp., 2002. Jövendő
1
12793.

Illyés Gyula: egy mondat a zsarnokságról. Bp., 2002. Jövendő

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lampérth Géza: Kurucz hősök, elbeszélések a kurucz világból. Bp., Singer és Wolfner. Wolfner J. könyvkötő munkája. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
12794.

Lampérth Géza: Kurucz hősök, elbeszélések a kurucz világból. Bp., Singer és Wolfner. Wolfner J. könyvkötő munkája. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Adomák és veszemék, hazudozások és igazmondások, képes élcek és illusztrált képtelenségek, mulattató versek és nevettető elbeszélések ... Összeáll. és kiadta Dvorzsák János. Havi füzetek XIII.-XVI. 1908. Festett egészvászon kötésben (Pausz Gyula)
1
12795.

Adomák és veszemék, hazudozások és igazmondások, képes élcek és illusztrált képtelenségek, mulattató versek és nevettető elbeszélések ... Összeáll. és kiadta Dvorzsák János. Havi füzetek XIII.-XVI. 1908. Festett egészvászon kötésben (Pausz Gyula)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vay Sándor: Pestvármegyei históriák. Bp., 1907, Érdekes Újság. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
12796.

Vay Sándor: Pestvármegyei históriák. Bp., 1907, Érdekes Újság. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
12797.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.  I.: Ősműveltség és középkori kultúra. II.: Magyar renaissance. III.: A kereszténység védőbástyája. IV.: Barokk és felvilágosodás. V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.
1
12798.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.
V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.
1
12799.

Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta. Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány
1
12800.

Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta.
Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete
1
12801.

Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985. Széchenyi Művészeti Központ Kiadói tékában
1
12802.

Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985. Széchenyi Művészeti Központ Kiadói tékában

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nyírő József halinakötéses gyűjtemény. 9 + 1 különböző Nyírő kötet. (egy kötet kötése belül sérült)
1
12803.

Nyírő József halinakötéses gyűjtemény. 9 + 1 különböző Nyírő kötet. (egy kötet kötése belül sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse