Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

12780.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ortutay Gyula: Székely népballadák. Buday György fametszeteivel. Budapest, 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben
12781.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabóné Nogáll Janka (szerk.): Hölgyek naptára. XXV. évfolyam. Bp., 1897, Légrády Testvérek. Kiadói kötésben, aranyozott lapszéllel, kicsit sérült állapotban.
12782.

Rufpreis:
6 000 HUF

Donászy Ferencz Életünket és vérünket.. Regényes korrajz Mária Terézia királyné korából. Bp., é. n. Athenaeum. 482 l. Szövegközti rajzokkal és képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, a kötéstáblán festett címképpel. Szép állapotban
12783.

Donászy Ferencz Életünket és vérünket.. Regényes korrajz Mária Terézia királyné korából.
Bp., é. n. Athenaeum. 482 l. Szövegközti rajzokkal és képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, a kötéstáblán festett címképpel. Szép állapotban

Rufpreis:
12 000 HUF

12784.

Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12785.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Móricz Zsigmond: Harmatos rózsa. Aláírt példány! Bp., Athenaeum. Jó állapotú egészvászon kötésben
12786.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gyömbéri Darázs Jónás: Bors és paprika - Összeszitálta és kitálalta Gyömbéri Darázs Jónás, több hazai és külföldi tudós társaságnak ha nem is leveledző, de legalább csirázó tagja.  Harmadik tál. (kötet) Pest, 1845. Hartleben K. Humoros kiadvány. Papírkötésben, kissé szakadozott borítóval
12787.

Gyömbéri Darázs Jónás: Bors és paprika -
Összeszitálta és kitálalta Gyömbéri Darázs Jónás, több hazai és külföldi tudós társaságnak ha nem is leveledző, de legalább csirázó tagja. Harmadik tál. (kötet) Pest, 1845. Hartleben K. Humoros kiadvány. Papírkötésben, kissé szakadozott borítóval

Rufpreis:
3 000 HUF

12788.

Rufpreis:
1 800 HUF

Koszorú, Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban
12789.

Rufpreis:
1 200 HUF

12790.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Múlt és jövő Zsidó kulturális antológia Bp., 1988.
12791.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF