https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 82
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
686129
12804
211
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)
Das Lot is nicht erreichbar
573103
12805
211
0
32000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004
Das Lot is nicht erreichbar
712076
12806
211
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
749631
12807
211
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
807300
12808
211
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mery: Egy párisi házasság fordította Csukássy József I.-II. kötet egybe kötve 150 + 117p. Bp., 1874 Friebeisz Ferencz. Korabeli, félvászon kötésben Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
828072
12809
211
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mme J. Colomb: A muzsáért. regény, számos képpel. Bp., 1890 Dolinay Gyula. Festett egészvászon kötésben 148p.
Das Lot is nicht erreichbar
807844
12810
211
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jávor Bella Istenfélő Manassé. Dráma három felvonásban. Bp. 1931. Aviva. 122 l. 1 sztl. lev. Dabis Rózsi képeivel. Fűzve, kiadói borítékban.
Das Lot is nicht erreichbar
808130
12811
211
0
11000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Remekírók képes könyvtára 19 kötet a sorozatból Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben. Általában jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
549630
12812
211
0
4600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Recska Endre: Fafeldolgozó vasszerszámok védjegyei. Bp., 2007. 358p. Több mint 1000 jellel 799362
12813
211
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
b. Jósika Miklós: Abafi Pest, 1857. Heckenast. Félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
806931
12814
211
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. (Kuplék, szatírák, pesti nóták, egyfelvonásosok stb.) Antológia. Összeáll. Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1912. Kner. 394p. Kissé kopott egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
872515
12815
211
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosztolányi Dezső(szerk.): Vérző Magyarország, Magyar írók Magyarország területéért. Újrakötött műbőr kötés, borítón a régi címlappal, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse