Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
816372
12828
211
Rónay Mária: Repülő sárkány. Ifjúsági regény. Székely-Harsányi rajzokkal. Dedikált! Bp., Hungária. Kiadói félváyzon kötés, kopottas állapot. 799349
12829
211
844825
12830
211
Robert Jean Pepliers: Nouvelle grammaire royale francoise Das ist Neue königliche französische Grammatica. Berlin, 1699. Johann Völcker. Korabeli pergamen kötésben. Néhány lap kijár / in pergamin binding (somepages come out) 790036
12831
211
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
790038
12833
211
860355
12834
211
860860
12835
211
cca 1940 2 db fotós árjegyzék: Hatsek Emil, Agfa. mind sok képpel / 2 photo and camera booklet 873113
12836
211
3200
A sport enciklopédiája. I.-II. köt. Dr. Dréhr Imre előszavával. 52 táblával, 500 ábrával. Szerk. Pálfy György A testnevelés és a testgyakorlás kézikönyve. Bp. 1928. Enciklopédia. 340 p. 31 t.; 408 p. 21 t. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott.
875187
12837
211
Így élt sorozat 5 db kötete Marx, Türr István, Stromfeld Aurél, Karinthy Frigyes, Lenin
875216
12838
211
Nagy ládányi könyv tétel, nagyrészt háború előtti, sok magyar szépirodalommal 870741
12839
211
Soltész Ferenc-Szinyei Endre(szerk.): Görög-magyar szótár. Második, újonnan átdolgozott és bővített kiadás. Sárospatak, 1875, Steinfeld Béla. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
870731
12840
211
Dr. Weszely Ödön: A modern pedagógia útjain. Bp., 1909, Franklin. Félvászon kötés, színezett lapszélek, belső előlapja szakadt, egyébként jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF