Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

Rónay Mária: Repülő sárkány. Ifjúsági regény. Székely-Harsányi rajzokkal. Dedikált! Bp., Hungária. Kiadói félváyzon kötés, kopottas állapot.
12828.

Rufpreis:
1 000 HUF

12829.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Robert Jean Pepliers: Nouvelle grammaire royale francoise Das ist Neue königliche französische Grammatica. Berlin, 1699. Johann Völcker. Korabeli pergamen kötésben. Néhány lap kijár / in pergamin binding (somepages come out)
12830.

Rufpreis:
12 000 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
12831.

Rufpreis:
1 000 HUF

12833.

Rufpreis:
1 000 HUF

12834.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940 2 db fotós árjegyzék: Hatsek Emil, Agfa. mind sok képpel / 2 photo and camera booklet
12835.

Rufpreis:
1 000 HUF

A sport enciklopédiája. I.-II. köt. Dr. Dréhr Imre előszavával. 52 táblával, 500 ábrával. Szerk. Pálfy György A testnevelés és a testgyakorlás kézikönyve. Bp. 1928. Enciklopédia. 340 p. 31 t.; 408 p. 21 t. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott.
12836.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Így élt sorozat 5 db kötete Marx, Türr István, Stromfeld Aurél, Karinthy Frigyes, Lenin
12837.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy ládányi könyv tétel, nagyrészt háború előtti, sok magyar szépirodalommal
12838.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soltész Ferenc-Szinyei Endre(szerk.): Görög-magyar szótár. Második, újonnan átdolgozott és bővített kiadás. Sárospatak, 1875, Steinfeld Béla. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
12839.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Weszely Ödön: A modern pedagógia útjain. Bp., 1909, Franklin. Félvászon kötés, színezett lapszélek, belső előlapja szakadt, egyébként jó állapotban.
12840.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF