Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

Guiness World Records 2003 - Rekordok könyve. Guinness World Records Ldt. Kiadói kartonkötésben, jó állapotú
12853.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1860 Budapesti Szemle, szerkeszti és kiadja Csengery Antal, XIV. kötet, benne Hunfalvy János, Gyulai Pál írásaival, és Gróf Széchenyi István emlékezete című cikkel
12854.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő ur viszontagságos élete, kalandjai, szerencsétlensége, szerencséje és művei. Bp., 1912, Révai. Gottermayer-féle, aranyozott, gazdagon díszített, kiadói, egészvászon kötésben, jó állapotú
12855.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
12856.

Rufpreis:
1 800 HUF

12857.

Rufpreis:
1 800 HUF

12858.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
12859.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jósika Miklós: Szív rejtelmei. Kisebb regények. Negyedik kiadás. Bp., 1905, Franklin. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12860.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kemény János: Kutyakomédia. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12861.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szőgyén-Wittenbach Hubert: Ferenc József szerelmei I-II. Bp., 1989, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
12862.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF