Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
701307
12853
211
100
Guiness World Records 2003 - Rekordok könyve. Guinness World Records Ldt. Kiadói kartonkötésben, jó állapotú
871858
12854
211
1860 Budapesti Szemle, szerkeszti és kiadja Csengery Antal, XIV. kötet, benne Hunfalvy János, Gyulai Pál írásaival, és Gróf Széchenyi István emlékezete című cikkel 870695
12855
211
Mikszáth Kálmán: Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő ur viszontagságos élete, kalandjai, szerencsétlensége, szerencséje és művei. Bp., 1912, Révai. Gottermayer-féle, aranyozott, gazdagon díszített, kiadói, egészvászon kötésben, jó állapotú 872141
12856
211
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. 872134
12857
211
872140
12858
211
870708
12859
211
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
870891
12860
211
Jósika Miklós: Szív rejtelmei. Kisebb regények. Negyedik kiadás. Bp., 1905, Franklin. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
870896
12861
211
Kemény János: Kutyakomédia. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
871221
12862
211
Szőgyén-Wittenbach Hubert: Ferenc József szerelmei I-II. Bp., 1989, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF