Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.
Bauer, A. Bernhard: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Függelék: A prostitúció. Bp., 1926, Novák Rudolf és Társa. Kiadói aranyozott félvászon kötés, gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban.
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
Kemény János: Kutyakomédia. Regény. Kolozsvár, (1934), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben (belül a gerinc mentén kis sérülés)
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 5 és 8. kötet. Bp., 1893–1894. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben, festett lapszélek, kopottas állapotban