Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

Francois Rabelais: Pantagrueli vidámságok könyve. Faludy György fordítása. Dedikált! Bp., 1948. Cserépfalvi. Kissé sérült, eredeti papír védőborítóval
12841.

Rufpreis:
4 000 HUF

1934 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr. Egészvászon kötésben
12842.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szigetvári Iván: A komikum elmélete. Budapest 1911. MTA, néhány lap kijár
12843.

Rufpreis:
1 000 HUF

Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1994, Gondolat. Rengeteg színes képpel illusztrált, kiadói papírkötés, jó állapotban.
12844.

Rufpreis:
2 000 HUF

12845.

Rufpreis:
2 000 HUF

12846.

Rufpreis:
1 200 HUF

12847.

Rufpreis:
800 HUF

Román György: Várkastély a hegytetőn. Dedikált! Bp., 1967, Magvető. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
12848.

Rufpreis:
1 000 HUF

12849.

Rufpreis:
10 000 HUF

12850.

Rufpreis:
1 200 HUF

1939 Rendőrségi zsebkönyv megviselt borítóval
12851.

Rufpreis:
800 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 5 és 8. kötet. Bp., 1893–1894. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben, festett lapszélek, kopottas állapotban
12852.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF