Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
722596
10096
209
Márton Ferenc (1884-1940): 27 db vázlat és freskóterv. Ceruzarajzok és tusrajzok 820950
10097
209
4200
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: Lombár László. Ceruza, papír, jelzett, 21×16 cm
794313
10098
209
8500
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: A debreceni Máv műhely kapuja. Ceruza, papír, jelzett, 20×28 cm
775202
10099
209
Menczel Róbert: Kőszeg vár. Olaj,papír, jelzés hátul, 35×23 cm
860176
10100
209
22000
Mendlik Oszkár (1870-1963): Hullámzó tenger. Olaj, fa. Jelzett. 25x15 cm Üvegezett, jó fa keretben 758418
10101
209
Menyhárt József (1901-1976): 2 db cserkész fametszet, egyik hajtott. 14x11 cm, 21x11 cm
858703
10102
209
Mertz Éva: Lovak. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×20 cm
860383
10103
209
Dr. Mika László: 2 db háború előtti divatrajz. Akvarell, pasztell papír. 87x55 cm, 60x30 cm 855648
10104
209
Mikuláš Galanda (1895-1938): 38 db erotkus ex libris 1970-es reprint 855642
10105
209
Móri F. jelzéssel: Fővárosi Gázművek reklámplakát terv. Akvarell papír. 13x20 cm 841905
10106
209
4400
Molnár Gabriella (1940-): Vadász. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×21 cm
841881
10107
209
3200
Molnár Gabriella (1940-): Csokor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF