Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
840799
10120
209
6500
Páris Erzsébet, (1887-?): Veszprém. Ceruza, papír, jelzett, 26×19 cm 858272
10121
209
6500
Páris Erzsébet, (1887-?): Szigliget. Ceruza, papír, jelzett, restaurált, 17×23 cm
785320
10122
209
Paul Calle (1928-2010): First man on the Moon; lithográfia, sorszámozott, jelzett 673/1000. A képről bélyeg is készült / lithography, signed 33x22 cm
758057
10123
209
860366
10124
209
P. Lambert jelzéssel: Pierrot. Rézkarc, papír, sorzsámozott, jelzett 24/25. 11x11 cm üvegezett keretben 22x22 cm / Pierrot etching, numbered, signed in frame 747706
10125
209
Pogány jelzéssel: Tűzfal. Pasztell, papír, üvegezett keretben 38×29 cm
856023
10126
209
Prihoda István-Glatz Oszkár: Fonó asszony. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, foltos, 35×25 cm 855252
10127
209
1933 Radoczy jelzéssel: Bonzo kutya. Vegyes technika, szövet. Üvegezett keretben / 1933 Bonzo dog. Mixed technique. In frame. 33x34 cm 842560
10128
209
cca 1930 Révész Kornél (1885-1944): 2 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett. 12x18 cm, 19x26 cm 854317
10129
209
Révfy jelzéssel: Plakátok férfiaknak. Papír, akvarell, jelzett, 57x45 cm 618611
10130
209
4600
Rieger Győző (1869-1944): Erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm 837955
10131
209
Rozs jelzéssel: Ősz. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 19×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF