Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 183

Páris Erzsébet, (1887-?): Veszprém. Ceruza, papír, jelzett, 26×19 cm
10120.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Páris Erzsébet, (1887-?): Szigliget. Ceruza, papír, jelzett, restaurált, 17×23 cm
10121.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Paul Calle (1928-2010): First man on the Moon; lithográfia, sorszámozott, jelzett 673/1000. A képről bélyeg is készült / lithography, signed 33x22 cm
10122.

Rufpreis:
6 000 HUF

10123.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. Lambert jelzéssel: Pierrot. Rézkarc, papír, sorzsámozott, jelzett 24/25. 11x11 cm üvegezett keretben 22x22 cm / Pierrot etching, numbered, signed in frame
10124.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pogány jelzéssel: Tűzfal. Pasztell, papír, üvegezett keretben 38×29 cm
10125.

Rufpreis:
3 000 HUF

Prihoda István-Glatz Oszkár: Fonó asszony. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, foltos, 35×25 cm
10126.

Rufpreis:
6 000 HUF

1933 Radoczy jelzéssel: Bonzo kutya. Vegyes technika, szövet. Üvegezett keretben / 1933 Bonzo dog. Mixed technique. In frame. 33x34 cm
10127.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 Révész Kornél (1885-1944): 2 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett. 12x18 cm, 19x26 cm
10128.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Révfy jelzéssel: Plakátok férfiaknak. Papír, akvarell, jelzett, 57x45 cm
10129.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rieger Győző (1869-1944): Erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
10130.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Rozs jelzéssel: Ősz. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 19×28 cm
10131.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF