Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
775162
10144
209
15000
Szőnyi István (1894-1960): Búcsú. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 13×10 cm 855653
10145
209
Vertel József (1922-1993): Széchenyi István rézkarc, papír, jelzettek, 11x16 cm 854327
10146
209
9500
Würtz Ádám (1927-1994): András nap fele az idő. Papír, rézkarc, jelzett, 30x19 cm 859039
10147
209
9500
Würtz Ádám (1927-1994): Mesevilág. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 54×34 cm 836119
10148
209
Zalakovács János (1954-): Ábránd. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×60 cm
847468
10149
209
Ziffer jelzéssel: Házsor az erdő végén. Olaj, vászon, jelzett, 50x50 cm
847469
10152
209
Ziffer jelzéssel: Erdőszélen. Olaj, vászon, jelzett, 50x68 cm
856048
10153
209
26000
Zsigmond jelzéssel: Arab utcarészlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×35 cm
798604
10154
209
808848
10155
209
40000
Olvashatatlan jelzéssel: A három grácia. Olaj, farost, 96×70 cm
759852
10156
209
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×32 cm
840649
10157
209
Jelzés nélkül: Házak az erdőszélen. Gouache, vászon, felcsavarva, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF