Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
856290
10170
209
Olvashatatlan jelzéssel: Cilinder kalapos úr. Tus, papír, 14×9 cm 861756
10171
209
Jelzés nélkül: Női akt. Vegyes technika. 50x70 cm Üvegezett keretben
674460
10172
209
647708
10173
209
859759
10174
209
azonosítatlan jelzéssel: Birkanáyj. Rézkarc, papír. Jelzett, 17x24 cm keretben 859762
10175
209
Ismeretlen jelzéssel: Mocsaras táj. Akvarell. Jelzett, 19x27 cm üvegezett keretben
859763
10176
209
Ismeretlen: Első szabad május 1. Rézkarc, papír. 20x30 cm üvegezett keretben 859745
10177
209
Olvashatatlan jelzéssel: Falu a pataknál. Vegyes technika, farost, 37×37 cm 860648
10178
209
6 db alkalmi kisgrafika neves magyar művészektől: Konecsni György, Fáy Dezső, Kotász Károly, Chovini Ferenc. Fametszet, klisék 860411
10179
209
7 db ex libris jegyzett magyar alkotóktól: Toroczkay Oszvald, Nyerges János, Nibelszky Géza, Márk Lajos, Kontuly Béla, Kohán György, Jávor Pál. Klf technikák 742012
10180
209
Jelzés nélkül: Zsuzsanna és a vének. Fametszet, papír, üvegezett keretben 19×13 cm
856220
10181
209
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon-karton, keretben, 47×16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF