Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 183

Olvashatatlan jelzéssel: Cilinder kalapos úr. Tus, papír, 14×9 cm
10170.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Női akt. Vegyes technika. 50x70 cm Üvegezett keretben
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF

10172.

Rufpreis:
1 400 HUF

10173.

Rufpreis:
2 800 HUF

azonosítatlan jelzéssel: Birkanáyj. Rézkarc, papír. Jelzett, 17x24 cm keretben
10174.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Mocsaras táj. Akvarell. Jelzett, 19x27 cm üvegezett keretben
10175.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ismeretlen: Első szabad május 1. Rézkarc, papír. 20x30 cm üvegezett keretben
10176.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Falu a pataknál. Vegyes technika, farost, 37×37 cm
10177.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db alkalmi kisgrafika neves magyar művészektől: Konecsni György, Fáy Dezső, Kotász Károly, Chovini Ferenc. Fametszet, klisék
10178.

Rufpreis:
1 400 HUF

7 db ex libris jegyzett magyar alkotóktól: Toroczkay Oszvald, Nyerges János, Nibelszky Géza, Márk Lajos, Kontuly Béla, Kohán György, Jávor Pál. Klf technikák
10179.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Zsuzsanna és a vének. Fametszet, papír, üvegezett keretben 19×13 cm
10180.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon-karton,  keretben, 47×16 cm
10181.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF