Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 183

Molnár C. Pál (1894-1981): Tipográfia. Fametszet, papír. Dúcon jelzett 20x24 cm
10108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10109.

Rufpreis:
800 HUF

Németh Miklós (1934-2012): Kalapos női fej. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×23 cm
10110.

Rufpreis:
10 000 HUF

Neogrády Antal (1861-1942): Libapásztorlány a kútnál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×100 cm
10111.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Olajos J. jelzéssel: Termokoksz cserépkályha reklámplakát terv. akvarell papír. 13x20 cm
10112.

Rufpreis:
4 000 HUF

Obrian jelzéssel: Fagyos vidék. Gouache, farost, keretben, 48x59 cm
10113.

Rufpreis:
6 000 HUF

B. Orosz István (1953-): Magányos ház. Olaj, farost, keretben 50×60 cm
10114.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Otto Hupp (1859-1949): 3 db ex libris. T tipográfia cca 10x10 cm
10115.

Rufpreis:
1 400 HUF

1959 Ősz Dénes: (1915-1980): Szegfűk. Rézkarc. Jelzett. 40x50 cm üvegezett keretben
10116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pataki Dénes (1921-1975): Vágyálom. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
10117.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
10118.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Páris Erzsébet, (1887-?): Krems an der Donau. Ceruza, papír, jelzett, 27×20 cm
10119.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF