Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
860467
10108
209
Molnár C. Pál (1894-1981): Tipográfia. Fametszet, papír. Dúcon jelzett 20x24 cm 773394
10109
209
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
858724
10110
209
Németh Miklós (1934-2012): Kalapos női fej. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×23 cm 856009
10111
209
90000
Neogrády Antal (1861-1942): Libapásztorlány a kútnál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×100 cm 855639
10112
209
Olajos J. jelzéssel: Termokoksz cserépkályha reklámplakát terv. akvarell papír. 13x20 cm 847471
10113
209
Obrian jelzéssel: Fagyos vidék. Gouache, farost, keretben, 48x59 cm
760698
10114
209
9500
B. Orosz István (1953-): Magányos ház. Olaj, farost, keretben 50×60 cm
860478
10115
209
Otto Hupp (1859-1949): 3 db ex libris. T tipográfia cca 10x10 cm 860184
10116
209
1959 Ősz Dénes: (1915-1980): Szegfűk. Rézkarc. Jelzett. 40x50 cm üvegezett keretben 675203
10117
209
Pataki Dénes (1921-1975): Vágyálom. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
709983
10118
209
14000
Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
833145
10119
209
Páris Erzsébet, (1887-?): Krems an der Donau. Ceruza, papír, jelzett, 27×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF