Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
858326
10084
209
Kőnig Róbert (1951- ): Wales. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×19 cm
777022
10085
209
4600
Kürty jelzéssel: Felhők a Duna felett. Olaj, karton, üvegezett keretben, 50×70 cm
856167
10086
209
9500
Lacza Márta (1946-): Homokbucka. Litográfia, számozott, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×64 cm 837473
10087
209
Lengyel Gyula: 7 db Benkó Dixieland Band nyomat, 1985
861763
10088
209
M.L. jelzéssel: Naiv tájkép. Olaj, vászon. 80x100 cm 855381
10089
209
Mata János, Szoboszlai (1907 - 1944): 20 fametszetű könyvjegy (Debrecen, 1935 - facsimile kiadás, 1982), 1000 pld. 859764
10090
209
Maurer Dóra (1934): Cattaroi matrózfelkelés. Rézkarc, Jelzett. 20 x 30 cm üvegezett keretben 809238
10091
209
Mannheim Róza (1880-1965): Margitszigetről nézve. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 23×33 cm 794456
10092
209
Mannheim Róza (1880-1965): Az alkotó. Vegyes technika, papír, apró szakadások, jelzett, 32×15 cm
775085
10093
209
Mannheim Róza (1880-1965): Tengerpart. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 23×33 cm
840788
10094
209
Mannheim Róza (1880-1965): Bosnyák téri házak. Akvarell, papír, szakadt, jelzett, 23×33 cm
775094
10095
209
Mannheim Róza (1880-1965): Bled. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 23×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF