Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
835238
10036
209
Derkovits Gyula (1894-1934): 1514. (11 lapos mappa, fametszet, papír, jelzés nélkül) Szikra kiadás 1945.
775777
10037
209
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Táj II. Olaj, farost, üvegezett keretben, 60×80 cm 840293
10038
209
Dudás Jenő (1900-1991): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm 828057
10039
209
Edvi Illés Panni (1897-1978): Dunakanyar. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×47 cm
856288
10040
209
40000
Edwin Scharff (1887-1955): Die Brüder (Testvérek). Litho, papír, jelzés nélkül, 25x34 cm
836059
10041
209
24000
Élesdy István (1912-1987): Országház. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×45 cm
847467
10042
209
Ferenczy jelzéssel: Kutya, olaj, vászon, fa keretben, 30x43,5 cm
857968
10043
209
5500
Fonyódi Kálmán (1936-): Virágok. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 40×28 cm
860487
10044
209
Franz Masereel (1889-1962): ex libris. Fametszet, papír. Dúcon jelzett. 12x16 cm 859044
10045
209
Garf Hortenzia: Szeretteim. Olaj, karton, jelzett, sérült, 60×50 cm 858281
10046
209
Gábor jelzéssel: Burokban. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×18 cm 833129
10047
209
Gaál Endre (1904-?): Kondorkeselyű. Olaj, vászon-karton, jelzett, 25×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF