Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 183

Derkovits Gyula (1894-1934): 1514. (11 lapos mappa, fametszet, papír, jelzés nélkül) Szikra kiadás 1945.
10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

10037.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dudás Jenő (1900-1991): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Edvi Illés Panni (1897-1978): Dunakanyar. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×47 cm
10039.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Edwin Scharff (1887-1955): Die Brüder (Testvérek). Litho, papír, jelzés nélkül, 25x34 cm
10040.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Élesdy István (1912-1987): Országház. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×45 cm
10041.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ferenczy jelzéssel: Kutya, olaj, vászon, fa keretben, 30x43,5 cm
10042.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fonyódi Kálmán (1936-): Virágok. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 40×28 cm
10043.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Franz Masereel (1889-1962): ex libris. Fametszet, papír. Dúcon jelzett. 12x16 cm
10044.

Rufpreis:
1 200 HUF

Garf Hortenzia: Szeretteim. Olaj, karton, jelzett, sérült, 60×50 cm
10045.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gábor jelzéssel: Burokban. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×18 cm
10046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaál Endre (1904-?): Kondorkeselyű. Olaj, vászon-karton, jelzett, 25×20 cm
10047.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF