Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
537567
10024
209
Blahos Rudolf (1917-1986): Vároldal. Rézkarc, karton, jelzett, sorszámozott. 26×39 cm 651868
10025
209
Bordás Ferenc (1911-1982): Kora tél. Színezett linómetszet, jelzett, üvegezett keretben, 46x36 cm
858728
10026
209
13000
Borbély Gizella (1920-1994): Naplemente. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 34×46 cm
861759
10027
209
Borbély L. jelzéssel: Balatonpart. Akvarell. 40x60 cm Üvegezett keretben
859761
10028
209
2200
Czirbusz L. jelzéssel: Dombos táj. Tempera, akvarell. Jelzett, 32x23 cm üvegezett keretben
859037
10029
209
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Felolvasás, vegyes technika, karton, jelzett, paszpartuban, 28x20 cm 794538
10030
209
Csík János (1975): Női arc. Akril, vászon-karton, jelzett, keret nélkül, 60×80 cm
837913
10031
209
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Domboldal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×28 cm 837907
10032
209
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendrei háztetők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×15 cm
472527
10033
209
Dallos Ferenc (1928-2001): Tavasz. Olaj, farost, jelzett, képcsarnokos címkével, 80x50 cm 825541
10034
209
Dallos Hanna (1907-1945): Mi atyánk sorozat 10 db fametszet, jelezve dúcon 28x40 cm
840296
10035
209
22000
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Freskó terv. Vegyes technika, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 28×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF