Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
858904
10072
209
Kenéz János jelzéssel(1937): Öreganyó. Akvarell, farostra kasírozott papír, jelzett, 40x50 cm
827393
10073
209
859758
10074
209
1910 Kiss F. jelzéssel: Divatos úrhölgy. Vegyes technika, papír. 10x17 cm, igényes keretben 792423
10075
209
14000
856383
10076
209
Kobza jelzéssel: Virágcsokor (Olaszharcztér 1917). Olaj, karton, keretben, 23×34 cm
794564
10077
209
Kóródi Jenő grafikái, akvarelljei, összesen:7 db 811267
10078
209
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Gyerekkori félreértések. Rézkarc I/XV, papír, jelzett, 16×9 cm
808649
10079
209
841682
10080
209
3200
808133
10081
209
808132
10082
209
840629
10083
209
Kormos Balázs (1976-): Égbe nyúló. Olaj, fa, jelzett, 60×45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF