Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 183

Kenéz János jelzéssel(1937): Öreganyó. Akvarell, farostra kasírozott papír, jelzett, 40x50 cm
10072.

Rufpreis:
4 000 HUF

10073.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1910 Kiss F. jelzéssel: Divatos úrhölgy. Vegyes technika, papír. 10x17 cm, igényes keretben
10074.

Rufpreis:
1 600 HUF

10075.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kobza jelzéssel: Virágcsokor (Olaszharcztér 1917). Olaj, karton, keretben, 23×34 cm
10076.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kóródi Jenő grafikái, akvarelljei, összesen:7 db
10077.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Gyerekkori félreértések. Rézkarc I/XV, papír, jelzett, 16×9 cm
10078.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10079.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10080.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10081.

Rufpreis:
1 200 HUF

10082.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kormos Balázs (1976-): Égbe nyúló. Olaj, fa, jelzett, 60×45 cm
10083.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF