Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
819965
10048
209
Gaál Endre (1904-?): Hegytetőre. Tempera, karton, jelzett, 20×25 cm
794481
10049
209
Gaál Endre (1904-?): Vigyorgó. Tempera, karton, jelzett, 23×22 cm
802128
10050
209
Gaál Endre (1904-?): A reménység csillaga. Tempera, karton, jelzett, 20×25 cm
860387
10051
209
Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázs kaput épít. Tus, papír. Jelzett. 33x10 cm 758995
10052
209
860502
10053
209
Gise Hohenlohe magyar királyi hercegnő (1856-1932): 10 db ex libris fametszet. Dúcon jelzettek / 10 ex libris wood engravings. 10x13 cm 859757
10054
209
1970 Gotár jelzéssel: Szegedi utcarészlet. olaj, karton 12x20 cm, keretben 854169
10055
209
Gönczi Béla (1934-): Buda visszafoglalása. Rézkarc, selyem, jelzett a selymen, keretben, 29×37 cm
823672
10056
209
Görög Rezső (1930-): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
856268
10057
209
Grünbaum Ernő (1908-1945): Elfogva. Linó, papír, jelzett a linón, 18×11 cm 840309
10058
209
Hagyik István (1891-1958): Menyecske. Olaj, fa lemez, jelzett, keretben, 17×9 cm
859038
10059
209
Hahné Virág Terézia (1896-?): Dombos táj. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF