Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
856076
10012
209
34000
Ányos Viola (1872-1945): Bográcsozás. Olaj, vászon, jelzett, keretben 50×60 cm 859048
10013
209
Bajor Ágost (1892-1958): Róma, Szent Péter kolonnádja. Rézkarc, papír, alul foltos, üvegezett kereten, 35×24 cm 558148
10014
209
Bakányi Gyula (1955): Virágzó lugas, gouache, papír, jelzett, 21x30cm
558144
10015
209
Bakányi Gyula (1955): Szendergő nő, grafit, papír, jelzett, hullámos, 21x29cm 843446
10016
209
2200
Balajthy Ilona: Vitorlázok. Akvarell, karton, jelzett, 11,5×21,5 cm
859032
10017
209
8500
Balázs-Piri Balázs (1937-):Új piedesztál. Vegyes technika, jelzett, 50x40 cm 838111
10018
209
Baranszky Emil László (1877-1941): Belvárosi Ferences Templom. Rézkarc, papír, jelzett, külső rész csúnyán körbevágva, 23×17 cm
709324
10019
209
Barnóth Zoltán (1951-): Báb és bábu. Olaj, karton-papír, jelzett, keretben, 70×50 cm
860501
10020
209
900
Gorg Barlösius (1864-1908): Ex libris. 2 db klisé nyomat / wood engraving 10x13, 7x11 cm
856032
10021
209
Burchard Bélaváry István (1864-1933):: Udvarló. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 30×40 cm
860462
10022
209
Bíró Mihály (1886-1948): Ex libris. Linómetszet, papír, Klisé. 9x12 cm 542634
10023
209
Blahos Rudolf (1917-1986): Badacsony, rézkarc 2/100, papír, jelzett, 30x38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF