Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül sérült gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.
2 db könyv-Dawson, Christopher: Európa születése. Bp., Athenaeum; Wells, H.G.: MI lesz holnap (A jövő regénye). Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés kopottas állapotban.
Déryné naplója II-III. kötet. Első teljes kiadás, az eredeti kézirat alapján sajtó alá rendezte Bayer József. Bp., (1900), Singer és Wolfner. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
Readers Digest: Mindennapi tárgyak nem mindennapi szerepben 2317 ötlet, hogyan spórolhat ecet, só, fogkrém és egyéb egyszerű háztartási szerek segítségével
Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.