Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

Écsy Ö. István (szerk.): Csurgói Diákalbum. 1931, Csurgói Ref. Csokonai Vitéz Mihály Reálgimnázium Öregdiákjainak Szövetsége. Képekkel illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12718.

Rufpreis:
800 HUF

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül sérült gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.
12719.

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p.
A világtörténelem romantikus történetei. Kívül sérült gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mme J. Colomb: A muzsáért. regény, számos képpel. Bp., 1890 Dolinay Gyula. Festett egészvászon kötésben 148p.
12720.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db könyv-Dawson, Christopher: Európa születése. Bp., Athenaeum; Wells, H.G.: MI lesz holnap (A jövő regénye). Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés kopottas állapotban.
12721.

Rufpreis:
800 HUF

Déryné naplója II-III. kötet. Első teljes kiadás, az eredeti kézirat alapján sajtó alá rendezte Bayer József. Bp., (1900), Singer és Wolfner. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
12722.

Rufpreis:
2 000 HUF

12723.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Readers Digest: Mindennapi tárgyak nem mindennapi szerepben 2317 ötlet, hogyan spórolhat ecet, só, fogkrém és egyéb egyszerű háztartási szerek segítségével
12724.

Rufpreis:
1 000 HUF

12725.

Rufpreis:
1 200 HUF

12726.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyar költészet kincsestára sorozat 25 kötet. Bp., 1993. Unkornis. Aranyozott egészbőr kötésben. Egységes, szép sorozat
12727.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12728.

Rufpreis:
5 000 HUF

12729.

Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF