Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

12730.

Rufpreis:
2 000 HUF

Walter Tibor: A repülő ember. Bp., 1942, Magyar Repülő Sajtóvállalat és Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászon kötésben, kétoldalas fotókkal illusztrált, közepes állapotú (kötés viseltes)
12731.

Rufpreis:
800 HUF

Nemere Istvűn: Zuhanás a napba, Dedikált! Bp.,  1986, Népszava
12732.

Rufpreis:
800 HUF

Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
12733.

Rufpreis:
800 HUF

Flammarion, Camille: A világ vége. Ford. Kenedi Géza. Hetedik kiadás. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Az eredeti borító megtartásával egészvászon kötésben, gazdagon illusztrált, közepes állapotú (gerincen kis sérülés)
12734.

Rufpreis:
1 000 HUF

12735.

Rufpreis:
1 600 HUF

12736.

Rufpreis:
12 000 HUF

12737.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12738.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár /  Freemaison magazine in linen binding. 96p.
12739.

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár /
Freemaison magazine in linen binding. 96p.

Rufpreis:
4 000 HUF

B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 16. Jahrgang Leipzig 1893. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 184p.
12740.

Rufpreis:
5 000 HUF

12741.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF