Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

12654.

Rufpreis:
12 000 HUF

Verne Gyula: Utazás a tenger alatt. Francziából átdolgozta Szász Károly. Harmadik, egyedül jogosított kiadás. Százhét képpel. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Illusztrált, aranyozott, festett kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12655.

Rufpreis:
5 000 HUF

Verne Gyula: Utazás a Föld központja felé. Fordította Beőthy Leo. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1897, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festés kopottas, egyébként jó állapotban.
12656.

Rufpreis:
8 000 HUF

Illés Béla: Kenyér. Novellák (1920-1960). Dedikált! Bp., 1961, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12657.

Rufpreis:
1 000 HUF

Catullus Tibullus Propertius : cum Galli fragmentis et Pervigilio Veneris : praemittitur notitia literaria studiis Societatis Bipontinae . Biponti, 1799. Későbbi, igényes félbőr kötésben. (foltos lapok) / In later, exclusive half-leather binding.
12658.

Rufpreis:
10 000 HUF

M. Valerii Martialis: Epigrammatum Libri. Ad optimos codices parisiis nuperrime recensiti et castigati. I.-II. Mannhemii, 1782. Cura & Sumptibus Societatis literae., Korabeli félbőr kötésben, az első borítón sérülés, egyébként kifogástalan állapotban / In half leather binding, damage on first cover
12659.

Rufpreis:
12 000 HUF

Salamon Ferenc: Az első Zrínyiek. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv. Félvászon kötés, festett lapszélek, 1 kőnyomatú képpel, lapok foltosak.
12660.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szomaházy István: az Ujság - A Pesti Napló húsvéti melléklete Bp., 1893. 184p. Aranyozott félvászon kötésben, szép állapotban
12661.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

Tolnay Lajos: Magyar kötők - költeményes gyűjtemény  mint segédkönyv a magyar irodalom tanításához Bp., é.n. Méhner Vilmos. Szép állapotú aranyozott egészvászon kötsben (egy lap sérült)
12662.

Rufpreis:
1 600 HUF

Almanach az 1896-os, Mikszáth Kálmán és Herczeg Ferenc szerkesztésével, Singer és Wolfner kiadás, aranyozott festett Gottermayer egészvászon kötésben. Jó állapotban
12663.

Rufpreis:
1 800 HUF

Méhner Vilmos (szerk.): Hatszáz magyar nemzeti dal Bp., 1881. Méhner. Aranyozott, festett, címeres egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Nagyon szép állapotban
12664.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ksifaludy Károly versei. Toldy Ferenc által a költő arcképével. Pest, 1858. Heckenast. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban 9x11 cm
12665.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF