Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Tolnay Lajos: Magyar kötők - költeményes gyűjtemény mint segédkönyv a magyar irodalom tanításához Bp., é.n. Méhner Vilmos. Szép állapotú aranyozott egészvászon kötsben (egy lap sérült)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : deák_fruzsina