Verne Gyula: Utazás a Föld központja felé. Fordította Beőthy Leo. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1897, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festés kopottas, egyébként jó állapotban.