Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága Budapest, 1939. 271 o. Szétvált papírborítóban
12680.

Rufpreis:
1 000 HUF

12681.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vörösváry László: A lélek derűje. Bp., 1982, Vörösváry László. Dedikált! Aranyozott kiadói műbőr kötésben, jó állapotban.
12682.

Rufpreis:
1 000 HUF

André Theuriet: A buzavirágék háza ford.: Ujkéri. Bp., 1879 Franklin. Egy lapból hiányzik. Korabeli félvászon kötésben
12683.

Rufpreis:
800 HUF

Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. (gerinc kissé foszlott)
12684.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jósika Miklós: Egy magyar család a forradalom alatt. Korrajz. IX.-X. kötet egybe kötve Első kiadás! Braunschweig-Pest, 1862. Mayer-Hartleben. Félvászon kötésben. Két lap kijár.
12685.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beszédek, melyek a Kir. József-Műegyetemen az 1884/1885-ki tanév megnyitásakor MDCCCLXXXIV. évi szeptember hó XIV-én tartattak. Szily Kálmán, Kriesch János beszédei. Bp, 1884, Athenaeum, p46
12686.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 Rendőrségi zsebkönyv megviselt borítóval
12687.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabóky Zsolt: Nézd meg elméjöket az ács embereknek - fatornyok, fatemplomok, Erdélyben Bp., 1987. Artunion
12688.

Rufpreis:
1 000 HUF

Remenyik Sándor: Romon virág Első kiadás! Kolozsvár, 1935. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás
12689.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13 különféle WWF évkönyv 1969-1985
12690.

Rufpreis:
1 000 HUF

3db könyv: Dr. Thim József: Népszerű közegészségtan. Pozsony 1899. Kiadja Stampfel Károly., Walter Pater: A renaissance. Ford. Sebestyén Károly. Bp., 1913, Révai. Első kiadás.,  Jesús de Aragón: A levegő kalózai. Ford. Dr. Balogh Barna. Bp., 1928, Légrády.
12691.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF