Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. (Kuplék, szatírák, pesti nóták, egyfelvonásosok stb.) Antológia. Összeáll. Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1912. Kner. 394p. Kissé kopott egészvászon kötésben
Jósika Miklós: Egy magyar család a forradalom alatt. Korrajz. IX.-X. kötet egybe kötve Első kiadás! Braunschweig-Pest, 1862. Mayer-Hartleben. Félvászon kötésben. Két lap kijár.
Beszédek, melyek a Kir. József-Műegyetemen az 1884/1885-ki tanév megnyitásakor MDCCCLXXXIV. évi szeptember hó XIV-én tartattak. Szily Kálmán, Kriesch János beszédei. Bp, 1884, Athenaeum, p46
3db könyv: Dr. Thim József: Népszerű közegészségtan. Pozsony 1899. Kiadja Stampfel Károly., Walter Pater: A renaissance. Ford. Sebestyén Károly. Bp., 1913, Révai. Első kiadás., Jesús de Aragón: A levegő kalózai. Ford. Dr. Balogh Barna. Bp., 1928, Légrády.