Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

Cartographia világatlasz Bp., 2000. Cartographia
12692.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gellért Lajos-Dr. Juhász Katalin-Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp. é. n. Sprint. Bontatlan csomagolásban
12693.

Rufpreis:
1 000 HUF

A tiszántúli áramszolgáltatás története 1888 - 1996. Debrecen, 1996. Titász
12694.

Rufpreis:
1 800 HUF

Elsa Triolet: Az avignoni szerelmesek Sorszámozott, aláírt! Bp., 1964 Európa. Csernus Tibor 8 ofszet-litográfiájával. Egészbőr kötésben
12695.

Rufpreis:
8 000 HUF

12696.

Rufpreis:
8 000 HUF

12697.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

A bűvészmutatvány vagy a nagy ezermester - Válogatott tárháza a legügyesebb és legérdekesebb bűvészmutatványoknak, melyeket bárki könnyen elsajátíthat Bp., é.n. Bálint Lajos 46p.
12698.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Arany gondolatok. A mostani szabad gondolkozásnak módja ellen. Németből szabadon fordította Bielek László. Bétsben, 1800-ban, Schuender Károly János. Aranyozott egészbőr kötés, gerince erősen kopott,sérült, színezett lapszélek, jó állapotban.
12699.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Weöres Sándor: Tűzkút. Párizs, 1964, Magyar Műhely, A Hollandiai Értelmiségi Kör támogatásával. A fedőlap Babócsay Lajos munkája. Kiadói papírkötés, szakadt állapotban.
12700.

Rufpreis:
2 000 HUF

Busch Vilmos: Tréfás terefere. Mulatságos apró történetek gyűjteménye képekben. Magyarul: Rudnyánszky Gyula. Bp., 1909, Rozsnyai Károly. Illusztrált, kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, erősen kopottas állapot.
12701.

Rufpreis:
3 000 HUF

12702.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szász Károly: Kisebb műfordításai. I. kötet. Pest, 1872. Ráth Mór 356p. Rendkívül díszes, dúsan aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.
12703.

Szász Károly: Kisebb műfordításai. I. kötet.
Pest, 1872. Ráth Mór 356p. Rendkívül díszes, dúsan aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF