A bűvészmutatvány vagy a nagy ezermester - Válogatott tárháza a legügyesebb és legérdekesebb bűvészmutatványoknak, melyeket bárki könnyen elsajátíthat Bp., é.n. Bálint Lajos 46p.
Arany gondolatok. A mostani szabad gondolkozásnak módja ellen. Németből szabadon fordította Bielek László. Bétsben, 1800-ban, Schuender Károly János. Aranyozott egészbőr kötés, gerince erősen kopott,sérült, színezett lapszélek, jó állapotban.
Weöres Sándor: Tűzkút. Párizs, 1964, Magyar Műhely, A Hollandiai Értelmiségi Kör támogatásával. A fedőlap Babócsay Lajos munkája. Kiadói papírkötés, szakadt állapotban.
Szász Károly: Kisebb műfordításai. I. kötet. Pest, 1872. Ráth Mór 356p. Rendkívül díszes, dúsan aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.