Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

Vegyes könyv és fotó tétel-német,francia,magyar nyelvű könyvek, regények, rajzok, fotók (E.S. Gardner: A ketyegő gyertya esete, Bárd Miklós: Vezeklés, Füzes János: A Toller-jelenség, Molter Károly: Tibold Márton, Business Guide to Bulgaria, Lehrgang der Englischen Sprache, LÉvay József: Múzsa búcsúja stb.)
12704.

Rufpreis:
1 400 HUF

Stefan Zweig: Sakknovella. Bp., 1945. Bibliotheca
12705.

Rufpreis:
1 000 HUF

J. Berger: Schachspiels. Leipzig 1891. Mar Heffes Verlag.
12706.

Rufpreis:
4 000 HUF

Internationales Schachturnier in Berlin. Berlin 1926. Bernhard Kagan.
12707.

Rufpreis:
4 000 HUF

Amor Librum - Magyar krónika, Sorszámozott hasonmás kiadás, aranyozott, bordázott gerincű bőr kötésben.
12708.

Rufpreis:
10 000 HUF

12709.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

Rufpreis:
10 000 HUF

Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
12712.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Wenman: Thirty Three-Moves. Leeds 1945. Whitehead & Miller Ltd.
12713.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben, kopott
12714.

Rufpreis:
1 200 HUF

12715.

Rufpreis:
1 000 HUF

12716.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
12717.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF