Vegyes könyv és fotó tétel-német,francia,magyar nyelvű könyvek, regények, rajzok, fotók (E.S. Gardner: A ketyegő gyertya esete, Bárd Miklós: Vezeklés, Füzes János: A Toller-jelenség, Molter Károly: Tibold Márton, Business Guide to Bulgaria, Lehrgang der Englischen Sprache, LÉvay József: Múzsa búcsúja stb.)
Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben, kopott
Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei II. kötet. Fordította Dr. Mikes Lajos. Geiger Richárd rajzaival. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Illusztrált, kiadói festett egészvászon kötés, viseltes állapotban.