Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
824689
12754
205
2200
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
824690
12755
205
2200
824632
12756
205
2200
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 1939, Révai. A kötéstábla rajzát Toncz Tibor készítette. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
824680
12757
205
2200
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, belül a gerincnél kissé levált, jó állapotban.
824702
12758
205
2200
Nyírő József: Kopjafák. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
824676
12759
205
2200
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
824634
12760
205
2200
826547
12761
205
3400
2 db könyv-Endrei Zalán(szerk.): A régi magyar költészet remekei. A legrégib időktől Kisfaludy Károlyig. Bp., 1903, Beer és Társa. Kiadói festett egészvászon kötés, jó állapotban; Vas Gereben: Garasos arisztokrácia. Bp., Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
808117
12762
205
Kozma Mária: Idővallató; Dedikált! Bukarest, 1983. Kriterion 821170
12763
205
Herman Ottóné: Seregély kisasszony emlékiratai és egyéb történetek. Sok képpel, második kiadás. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban. 821035
12764
205
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Harmadik egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festés kissé kopottas, egyébként jó állapotban. 795428
12765
205
Dr. Horváth Richárd: Életépítés. Budapest 1934. Szent István Társulat. Kis szakadásokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF