Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
12754.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12755.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 1939, Révai. A kötéstábla rajzát Toncz Tibor készítette. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
12756.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai.  Kiadói halina kötés, belül a gerincnél kissé levált, jó állapotban.
12757.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Nyírő József: Kopjafák. Bp., (1936), Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
12758.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
12759.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12760.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db könyv-Endrei Zalán(szerk.): A régi magyar költészet remekei. A legrégib időktől Kisfaludy Károlyig. Bp., 1903, Beer és Társa. Kiadói festett egészvászon kötés, jó állapotban; Vas Gereben: Garasos arisztokrácia. Bp., Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
12761.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kozma Mária: Idővallató; Dedikált! Bukarest, 1983. Kriterion
12762.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herman Ottóné: Seregély kisasszony emlékiratai és egyéb történetek. Sok képpel, második kiadás. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban.
12763.

Rufpreis:
1 600 HUF

Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Harmadik egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festés kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
12764.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dr. Horváth Richárd: Életépítés. Budapest 1934. Szent István Társulat. Kis szakadásokkal.
12765.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF