Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 115

12742.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ribbeck Ottó: A római költészet története I. Bp., 1891. MTA. Aranyozott egészvászon kötésben
12743.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hatalmas, nagyrészt régi könyv tétel, 50 db feletti, sok jó kiadással, érdemes megnázni
12744.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Benkő Imre: Arany János tanársága Nagy-Kőrösön. Nagykőrös, 1897 Szerzői. Szétvált papírkötésben, egy fényképpel
12745.

Rufpreis:
1 000 HUF

Emlékfüzet Arany János születésének századik évfordulójára 1817-1917. Debrecen, 1917. Csokonai kör. Szél Kálmán, Arany vejének tulajdonosi névbeírásával 82p.
12746.

Rufpreis:
2 000 HUF

Doboznyi régi könyv: érdemes megnézni, főként szépirodalom, több háború előtti, századfordulós könyvvel.
12747.

Rufpreis:
1 000 HUF

Győrffy János (szerk.): Új magyar köszöntő. Családi ünnepségek alkalmára való köszöntések. Bp., 1904, Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapot.
12748.

Rufpreis:
1 200 HUF

12749.

Rufpreis:
3 000 HUF

Új idők lexikona I. és III. kötet. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12750.

Rufpreis:
800 HUF

A Pallas Nagy Lexikona VI., VII., XIII. kötet. Bp., 1896, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói félbőr kötés, gerincnél kopott, festett lapszélek, kopottas állapot.
12751.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

5 db könyv-Erdélyi László: Az elszemélytelenedett bűn, A bűn álarcai. Bp. 1987, Adventista Egyház;Nino Musio-Andrej Pauliny: Don Bosco élete-a gyerekek barátja. Fordította: Tury Lajos. Bp., Ecclesia; Lic. Theol. R. Pfenningsdorf: Krisztus a modern szellemi életben. Fordította: Hajts Bálint ev. lelkészv. Bp., 1913, Luther Társaság; K.K. Platonov: A vallás lélektana. Bp., 1968, Kossuth; Dr. Tordai György: Az 1848-as márciusi ifjak az egyházról és a vallásról.
12752.

Rufpreis:
1 000 HUF

12753.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF