Écsy Ö. István (szerk.): Csurgói Diákalbum. 1931, Csurgói Ref. Csokona... https://www.darabanth.com/de/205-Fernauktion/205.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~34/Ecsy-O-Istvan-szerk-Csurgoi-Diakalbum-1931-Csurgoi-Ref-Csokonai-Vitez-Mihaly-Realgi~II801257
801257
12718
205
Beschreibung: Écsy Ö. István (szerk.): Csurgói Diákalbum. 1931, Csurgói Ref. Csokonai Vitéz Mihály Reálgimnázium Öregdiákjainak Szövetsége. Képekkel illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: deák_fruzsina