Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
757652
10147
199
Váczy Jépont Tamás (1948-2008): Infarktus után, grafikai sorozat, 12+1 db, szita 100/5, papír, jelzett, 44×32 cm 780297
10148
199
Vrtiska jelzéssel: Templom torony. Akvarell, papír, szakadt, 33×19 cm 773930
10149
199
8500
Zuckermann jelzéssel: Ősz a tónál. Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm.
762267
10150
199
Olvashatatlan jelzéssel: Karlskirche. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben 24×17 cm
780335
10151
199
Olvashatatlan jelzéssel: Folyó. Rézkarc, papír, 29×34 cm 780316
10152
199
Olvashatatlan jelzéssel: Női fejek. Ceruza, papír, 30×24 cm, összesen: 2 db 750200
10153
199
Olvashatatlan jelzéssel: Szabályos lét Rézkarc, sorszámozott, jelzett EA VI./15. 12x21 cm lapméret 21x30 cm 750198
10154
199
Olvashatatlan jelzéssel: Abház madárijesztő Rézkarc, sorszámozott, jelzett 37/100. 10x13 cm lapméret 21x30 cm 773972
10155
199
Olvashatatlan jelzéssel: Ló. Szén, papír, üvegezett keretben, 25×22 cm 773969
10156
199
Olvashatatlan jelzéssel: Kék váza. Pasztell, karton, sérült, keretben, 71x52 cm. 773978
10157
199
Olvashatatlan jelzéssel: Ősz a téren. Tempera, farost, keretben, 34x27 cm. 773332
10158
199
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi tájkép. Olaj, vászon sérült, antik keretben, 34×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF