Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 185

Váczy Jépont Tamás (1948-2008): Infark­tus után, grafikai sorozat, 12+1 db, szita 100/5, papír, jelzett, 44×32 cm
10147.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vrtiska jelzéssel: Templom torony. Akvarell, papír, szakadt, 33×19 cm
10148.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zuckermann jelzéssel: Ősz a tónál. Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm.
10149.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Olvashatatlan jelzéssel: Karlskirche. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben 24×17 cm
10150.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Folyó. Rézkarc, papír, 29×34 cm
10151.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női fejek. Ceruza, papír, 30×24 cm, összesen: 2 db
10152.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Szabályos lét Rézkarc, sorszámozott, jelzett EA VI./15. 12x21 cm lapméret 21x30 cm
10153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Abház madárijesztő Rézkarc, sorszámozott, jelzett 37/100. 10x13 cm lapméret 21x30 cm
10154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ló. Szén, papír, üvegezett keretben, 25×22 cm
10155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kék váza. Pasztell, karton, sérült, keretben, 71x52 cm.
10156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ősz a téren. Tempera, farost, keretben, 34x27 cm.
10157.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi tájkép. Olaj, vászon sérült, antik keretben, 34×50 cm
10158.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF