Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 185

Selmeci György (1947-): Udvar. Olaj, karton, jelzés hátul, 33×21 cm
10123.

Rufpreis:
1 000 HUF

Slosár jelzéssel: Téli patak. Olaj, vászon, arany színű keretben, 60×80 cm
10124.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Somlai Vilma (1938-2007): Házak. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×58 cm
10125.

Rufpreis:
10 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Ház részlet. Olaj, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, hátul pecsét, 25×35 cm
10126.

Rufpreis:
8 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Sárga templom. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 38×48 cm
10127.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó fák. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 33×42 cm
10128.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

P Süveges Magdolna: Virágcsendélet. Akvarell, papír, apró szakadások, jelzett, 27×32 cm
10129.

Rufpreis:
1 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady: Varjak szent madarak. Linó, papír, jelzett, keretben, 65×47 cm
10130.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szöllősy jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, antik hibás keretben 94×83 cm
10131.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szőnyi Jenő (1902-?): Munkások a gyár előtt. Ceruza, papír, jelzett, 16×20 cm
10132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Búcsú. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 13×10 cm
10133.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szőnyi Jenő (1902-?): Papagájok. Akvarell, papír, jelzett, 19×13 cm
10134.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF