Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
775231
10123
199
Selmeci György (1947-): Udvar. Olaj, karton, jelzés hátul, 33×21 cm 759747
10124
199
14000
Slosár jelzéssel: Téli patak. Olaj, vászon, arany színű keretben, 60×80 cm
774177
10125
199
Somlai Vilma (1938-2007): Házak. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×58 cm
762138
10126
199
Somlai Vilma (1938-2007): Ház részlet. Olaj, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, hátul pecsét, 25×35 cm
779911
10127
199
14000
Somlai Vilma (1938-2007): Sárga templom. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 38×48 cm
779914
10128
199
14000
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó fák. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 33×42 cm
775219
10129
199
P Süveges Magdolna: Virágcsendélet. Akvarell, papír, apró szakadások, jelzett, 27×32 cm 780110
10130
199
26000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady: Varjak szent madarak. Linó, papír, jelzett, keretben, 65×47 cm
673368
10131
199
24000
Szöllősy jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, antik hibás keretben 94×83 cm
746312
10132
199
Szőnyi Jenő (1902-?): Munkások a gyár előtt. Ceruza, papír, jelzett, 16×20 cm 775162
10133
199
15000
Szőnyi István (1894-1960): Búcsú. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 13×10 cm
772882
10134
199
Szőnyi Jenő (1902-?): Papagájok. Akvarell, papír, jelzett, 19×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF