Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
758831
10111
199
2200
Remsey Gábor (1925-1999): Falu vége. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 762275
10112
199
Remsey Gábor (1925-1999): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×26 cm 773945
10113
199
7500
Révész Antal (1931-): Dunai kikötő. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 61x45 cm.
780308
10114
199
Réti Mátyás (1922-2002): Falusi utcák. Filc, papír, jelzés nélkül, 15×21 cm, összesen: 4db
338382
10115
199
Ruttkay Sándor (1951-): Séta; akvarell-papír; jelzett, keretben 52x67 cm
773421
10116
199
Ruzicskay György (1896-1993): Nevetség tárgya. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 773418
10117
199
Ruzicskay György (1896-1993): Gondolkodó. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 773402
10118
199
Ruzicskay György (1896-1993): Fények. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 773408
10119
199
Ruzicskay György (1896-1993): Hegyek között. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 773411
10120
199
Ruzicskay György (1896-1993): Aknák között. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 778930
10121
199
Sarkadi jelzéssel: Sopron. Szén, papír, üvegezett keretben 28×38 cm 770134
10122
199
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Mediterrán ház részlet. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF