Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 185

Katona jelzéssel: Látkép a tengerre. Olaj, farost, antik keretben, 17×23 cm
10060.

Rufpreis:
5 000 HUF

Karácsonyi Irén (1908-1992): Csendélet. Olaj, karton, keretben, foltos, 60×70 cm
10061.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kárpáthy jelzéssel: Tátrai hegycsúcsok. Olaj, karton, újszerű keretben, 20×24 cm
10062.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kecskés jelzéssel: Csónak a fák között. Akvarell, papír, 46×33 cm
10063.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kékesi László (1919-1993): Pápai Páriz Ferenc, rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kékesi László (1919-1993): Hippokratesz rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10065.

Rufpreis:
1 600 HUF

Klimó István (1883-1961): Kora nyári fények. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×50 cm
10066.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
10

Klimó István (1883-1961): Házak a sziklák alatt. pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×50 cm
10067.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
9

Koczkás jelzéssel: Lány a pataknál. Olaj, karton, keretben, 37×48 cm
10068.

Rufpreis:
6 000 HUF

10069.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10070.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10073.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF