Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
774159
10060
199
Katona jelzéssel: Látkép a tengerre. Olaj, farost, antik keretben, 17×23 cm 775794
10061
199
Karácsonyi Irén (1908-1992): Csendélet. Olaj, karton, keretben, foltos, 60×70 cm 777759
10062
199
Kárpáthy jelzéssel: Tátrai hegycsúcsok. Olaj, karton, újszerű keretben, 20×24 cm 759002
10063
199
2200
Kecskés jelzéssel: Csónak a fák között. Akvarell, papír, 46×33 cm
343024
10064
199
Kékesi László (1919-1993): Pápai Páriz Ferenc, rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 343094
10065
199
Kékesi László (1919-1993): Hippokratesz rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 774153
10066
199
3400
Klimó István (1883-1961): Kora nyári fények. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×50 cm 774147
10067
199
3400
Klimó István (1883-1961): Házak a sziklák alatt. pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×50 cm 778982
10068
199
Koczkás jelzéssel: Lány a pataknál. Olaj, karton, keretben, 37×48 cm 737519
10069
199
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Fúvós. Színezett rézkarc 15/10, papír, jelzett, 13×9 cm 781599
10070
199
3200
779698
10073
199
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF