Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
700566
10036
199
26000
700568
10037
199
26000
753616
10038
199
747911
10039
199
2200
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, törött üveg, keretben, 28x48 cm 747967
10040
199
Élesdy István (1912-1987): Budai Vár, Fortuna utca. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, 43x61cm 721605
10041
199
Farsang Sándor (1945-): Málnás kamikaze rá félszemű cola. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 46×34 cm 707520
10042
199
779922
10043
199
40000
Feleky Fetter Frigyes (1899-1977): Asszonyok gyerekkel. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×26 cm
774180
10044
199
Fóti jelzéssel: Galamb etetés. Olaj, vászon, antik keretben, 40×77 cm 543988
10045
199
11000
Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír / Freemason sepulchre, water color 31×21 cm 779349
10046
199
46000
Frank jelzéssel: Merengő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×19 cm
718668
10047
199
3200
Fürst Andor (1908-1978): Ülő garnitúra 1941. Akvarell, papír, jelzett, 21×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF