Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 185

10036.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10037.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10038.

Rufpreis:
8 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, törött üveg, keretben, 28x48 cm
10039.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Élesdy István (1912-1987): Budai Vár, Fortuna utca. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, 43x61cm
10040.

Rufpreis:
1 600 HUF

Farsang Sándor (1945-): Málnás kamikaze rá félszemű cola. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 46×34 cm
10041.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10042.

Rufpreis:
1 400 HUF

Feleky Fetter Frigyes (1899-1977): Asszonyok gyerekkel. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×26 cm
10043.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Fóti jelzéssel: Galamb etetés. Olaj, vászon, antik keretben, 40×77 cm
10044.

Rufpreis:
1 000 HUF

10045.

Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír /
Freemason sepulchre, water color 31×21 cm

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Frank jelzéssel: Merengő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×19 cm
10046.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Fürst Andor (1908-1978): Ülő garnitúra 1941. Akvarell, papír, jelzett, 21×28 cm
10047.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF