Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 185

Bónis Judith: Ház a folyó mellett (1898). Ceruza, papír, jelzett, 15×21 cm
10024.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czinke Ferenc (1926 - 2000): A felszabaduláskor. Színezett litográfia, jelzett, üvegezett keretben, apró szakadásokkal, 70×50
10025.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Csók István-Prihoda István: Züzü. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 22×19 cm
10026.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csömöry István: A régi Erzsébet híd. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 39×21 cm
10027.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10028.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10029.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Dutkievicz jelzéssel: Karaffás csendélet. Olaj, farost, antik keretben, 13×17 cm
10030.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekkel. Kőnyomat. Próbanyomat, jelzett. 37x50 cm
10031.

Rufpreis:
8 000 HUF

10032.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő. Rézkarc. jelzett. 37x50 cm
10033.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975):Országház a Margit-híd felől. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm
10034.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10035.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF