Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
689598
10183
199
Aktokat és figurákat ábrázoló ceruza rajzok, jelzés nélkül, összesen 8 db, 43×30 cm
773337
10184
199
Reklám tervek: Körmendy és egy olvashatatlan alkotótól, montázs, papír, összesen 8 db, 30×21 cm
775019
10185
199
2 db szén rajz: ruhaterv, női portré, egyik jelzett (MK 915), 41×20 cm, 54×39 cm 659063
10186
199
1937 Azonosítatlan jelzéssel: Női portré olaj-vászon, 70x84 cm, sérült
781515
10187
199
1964 Nemzetközi Kereskedelmi Kongresszus megvalósult plakátterv. vegyes technika Képméret 21x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF