Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
776301
10159
199
Olvashatatlan jelzéssel: Nyulak. Olaj, farost, dombornyomott felületre, jelzett, keretben, 21x16 cm. 773297
10160
199
Olvashatatlan jelzéssel: Női fej. Szén, papír, 43×30 cm 747709
10161
199
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, üvegezett keretben 32×24 cm 759003
10162
199
Olvashatatlan jelzéssel: Cipós csendélet. Akvarell, papír, 35×31 cm 775928
10163
199
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, 50×60 cm 776931
10164
199
Olvashatatlan jelzéssel: Falu a völgyben. Olaj, fa lemez, 40×50 cm
776919
10165
199
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos fa. Olaj, fa lemez, 40×50 cm
776603
10166
199
Jelzés nélkül: 2 db színházi grafika, egyik sérült, 25x35 cm; olvashatatlan aláírás rajzlapon.
759852
10167
199
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×32 cm
762150
10168
199
Jelzés nélkül: Jézus a kereszten. Tus, papír, gyűrött, üvegezett keretben, 60×83 cm 603837
10169
199
Jelzés nélkül: Bejárat. Szén, farost, keretben 33×26 cm
779881
10170
199
Jelzés nélkül: Nyári tájkép. Gouache, karton, 40×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF